Різне

Циганков, Довбик і Яремчук зіграли в одному матчі: які оцінки отримали українці Жирони і Валенсії

Переглядів 3914
Данило Моісеєнков
Роман Яремчук, фото: Getty Images
Одразу три українці зіграли у матчі 15-го туру Ла Ліги Жирона – Валенсія (2:1). Відомо, як статистичні портали оцінили виступи Артема Довбика, Віктора Циганкова та Романа Яремчука.

У суботу, другого грудня, Жирона на своєму полі перемогла Валенсію із рахунком 2:1 у матчі 15-го туру чемпіонату Іспанії. У складі каталонців усі 90 хвилин відіграли Артем Довбик та Віктор Циганков, а у складі гостей на 84-й хвилині на заміну вийшов Роман Яремчук.

Відомі статистичні портали виставили свої оцінки нашим футболістам за цей поєдинок.

• Яремчук – 5.9/10.

Відзначимо, що обидва портали визнали найкращим українським гравцем цього матчу Циганкова. Однак головною зіркою серед усіх футболістів було визнано Крістіана Стуані, який своїм дублем приніс Жироні перемогу.

• Каталонці після цієї перемоги набрали вже 38 очок та йдуть на другому місці турнірної таблиці Ла Ліги.
  • Валенсія, в свою чергу, йде на 9-й сходинці, маючи 19 балів після зіграних 15 турів.
  • Циганков цього сезону провів 14 матчів, у яких забив три голи та віддав два асисти.
  • Довбик зіграв у 15 поєдинках, в яких відзначився сімома м'ячами і оформив п'ять результативних передач.
  • Яремчук у нинішньому сезоні взяв участь в десяти матчах Валенсії.