Різне

Дебютний гол Довбика, вилучення Де Россі та м’яч на останніх секундах: як завершився матч «вовків» з Дженоа

Переглядів 211
Павло Клименко
Артем Довбик. Фото: ФК Рома
У неділю, 15 вересня, у матчі четвертого туру Серії А Дженоа на своєму стадіоні приймала Рому. Поєдинок завершився внічию з рахунком 1:1.

Відбулося українське дербі в Серії А. Дженоа, за яку виступає український півзахисник Руслан Малиновський, приймала Рому Артема Довбика.

Зазначимо, що Малиновський вийшов на заміну в перерві матчу, а Довбик почав зустріч з перших хвилин, ставши героєм поєдинку.

Український форвард Роми відзначився на 37-й хвилині. Цей гол став для Довбика дебютним у Серії А.

Відео забитого м'яча Артема Довбика дивіться в телеграм-каналі Український футбол Онлайн

У компенсований час гри Рома втратила перемогу. На 90+5-й хвилині червону картку отримав головний тренер римської команда Даніеле Де Россі, а ха хвилину Дженоа хрівняла рахунок. Додамо, що Довбик був замінений на 81-й хвилині.

Таким чином, Рома втратила шанс здобути першу перемогу в поточному сезоні.

Чемпіонат Італії

4-й тур

Дженоа – Рома – 1:1

Гол: Довбик, 37 (0:1). Де Вінтер, 90+6 (1:1).

• Дженоа посідає дев’яте місце в турнірній таблиці Серії А, маючи у своєму активі п'ять очків.
  • Рома йде на 15-й позиції, набравши три бали.