Різне

«Для мене це важкий момент»: екстренер Шахтаря Фонсека висловився про звільнення Де Дзербі з Марселя

Владислав Лютостанський
162
Роберто Де Дзербі та Пауло Фонсека. Фото: Getty Images
Головний тренер Ліона Паулу Фонсека висловився щодо звільнення Роберто Де Дзербі з посади наставника Марселя, назвавши італійця великим спеціалістом.

Головний тренер Ліона Паулу Фонсека відповів на запитання про ситуацію в таборі конкурентів – Марселі, який попрощався з головним тренером Роберто Де Дзербі. Португалець зізнався, що сприймає такі новини близько до серця, повідомляє пресслужба Ліона.

«Я не люблю говорити про те, що відбувається в інших клубах. Це футбол. Коли я бачу, як інші тренери залишають клуб, для мене це важкий момент. Роберто, якого я дуже добре знаю, – чудовий тренер. Сподіваюся, він швидко перейде до чогось іншого, це футбол».

46-річний Де Дзербі був звільнений з Марселя 11 лютого. На посаді головного тренера провансальців він працював з літа 2024 року. За цей час італієць на чолі Марселя провів 69 матчів: 39 перемог, вісім нічиїх та 22 поразки.

Наразі Марсель йде на четвертому місці Ліги 1, відстаючи від Ліона на три залікові пункти.

  • Де Дзербі та Фонсека свого часу працювали головними тренерами в донецькому Шахтарі.
  • Португалець очолював донеччан з 2016 по 2019 рр., здобувши за цей час сім трофеїв в Україні. Італієць керував Шахтарем у період з 2021 по 2022 рр., вигравши Суперкубок України.
Реклама
9.6
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри