Домчак врятував Славію: український голкіпер тріумфально дебютував у складі чемпіона Чехії
Проти кого Домчак зіграв свій перший матч за Славію?
Голкіпер Назар Домчак дебютував за Славію у товариському матчі проти словацького Ружомберока, що завершився з рахунком 3:0 на користь його команди. Українець провів на полі повний матч.
Важливо! Славія є чинним чемпіоном Чехії.
Назар Домчак. Фото: Карпати
Як Домчак провів свій перший матч за Славію?
Перший тайм пройшов без голів, а ось в другому саме Ружомберок міг відкривати рахунок, однак Домчаку вдалося впоратися з ударом Філіпа Соучека.
Примітно, що вже через дві хвилини після цього сейву Славія вийшла уперед завдяки голу Ніла Глоссоа після подачі кутового від Домініка Яворчека. На 65-й хвилині другий гол забив Іван Шранц. Він скористався помилкою в передачі гравців Ружомберока й розстріляв воротаря.
На 82-й хвилині додав останній штрих Юсуфа Саньянг, який набіг на простріл Томаша Єлінека та точним ударом головою забив у ворота.
Таким чином, Славія здобула свою першу перемогу на літніх навчально-тренувальних зборах. У суботу, 18 липня, чеський колектив проведе фінальний спаринг перед офіційним початком сезону проти французького Ліона у німецькому Нюрнберзі. Зустріч розпочнеться о 20:00 за київським часом.
Домчак та його перехід до Славії
Домчак перейшов до Славії з Карпат за п’ять мільйонів євро (за даними авторитетного порталу Трансфермаркт) та підписав контракт до 30 червня 2031 року.
У минулому сезоні Домчак став справжнім відкриттям УПЛ. Він зміг виграти конкуренцію за місце першого номера у Карпатах й відіграв 29 поєдинків (28 пропущених голів, 15 кліншитів).
Кіпер з певним запізненням дебютував за Славію, адже брав участь у чемпіонаті Європи 2026 року у складі збірної України U-19. Там наша команда зупинилася на стадії півфіналу, де програла одноліткам з Німеччини з рахунком 1:2, повторивши таким чином свій власний результат минулого турніру.
Домчак безпосередньо взяв участь у трьох з чотирьох поєдинків континентальної цієї першості, у яких пропустив чотири голи.
Славія офіційно стартує у новому сезоні 26 липня домашнім матчем проти Словацко у рамках першого туру чемпіонату Чехії.