Різне

Довбик дебютував за Рому у матчі проти Олімпіакоса Яремчука: як закінчилося українське дербі з двома пенальті

Переглядів 70463
Данило Моісеєнков
35 голосів
Артем Довбик. Фото: ФК Рома
Артем Довбик дебютував у складі Роми в товариському матчі проти Олімпіакоса Романа Яремчука. Відомо, чи відзначилися українці результативними діями.

У суботу третього серпня Рома зіграла товариський поєдинок проти Олімпіакоса, який закінчився внічию з рахунком 1:1.

У стартових складах команд не з'явилися ні Артем Довбик, ні Роман Яремчук, що виступають за італійців і греків відповідно.

Однак у другому таймі ситуація змінилася. Довбик одразу після перерви замінив Ніколу Залевського, а от Яремчук так і залишився на лаві для запасних.

Відзначимо, що для Артема це був перший вихід на поле у складі Роми після того, як другого серпня стало офіційно відомо про його трансфер до стану римлян із Жирони.

Щодо самого матчу, то Рома відкрила рахунок завдяки голу Лоренцо Пеллегріні з пенальті, але Олімпіакос швидко зрівняв – пенальті реалізував Родіней.

Не вдалось завантажити відео.

Товариський матч.

Рома – Олімпіакос – 1:1

Голи: Пеллегріні (пенальті – 17') – Родіней (пенальті – 22')

• Для Роми офіційна частина нового сезону стартує 18 серпня з гостьового матчу Серії А проти Кальярі.
  • Олімпіакос у свою чергу 17 числа розпочне виступи в грецькій Суперлізі з виїзного поєдинку з Волосом.