Різне

Довбик зіграв найгірший матч у Ромі: команду з українцем безжально принизили і знищили з непристойним рахунком

357
Богдан Чернишевський
Артем Довбик. Фото: AFP
У дев'ятому турі чемпіонату Італії римська Рома українського форварда Артема Довбика на виїзді розгромно поступилася Фіорентині. Зустріч у Флоренції завершилася з рахунком 1:5.

Рома Артема Довбика програла матч дев'ятого туру чемпіонату Італії Фіорентині з рахунком 1:5.

Господарі поля двічі вразили ворота «вовків» вже до середини першого тайму. Рахунок на дев'ятій хвилині відкрив Мойзе Кін, а на 17-й хвилині Лукас Бельтран реалізував удар з 11-метрової позначки.

Перед перервою столична команда відіграла один м'яч зусиллями Ману Коне на 39-й хвилині. Проте Кін відповів другим м'ячем у ворота Роми на 41-й хвилині.

Після відновлення гри Едоардо Бове на 52-й хвилині довів перевагу «фіалок» до трьох голів. На 65-й хвилині Рома залишилася у меншості після вилучення Маріо Ермосо. На 71-й хвилині Матс Хуммельс, який дебютував за римлян, забив м'яч у власні ворота. Гол став останнім у матчі.

Які оцінки отримав Довбик

Український нападник римлян Артем Довбик вийшов на поле у стартовому складі та зіграв повний матч.

• Його оцінка за версією Sofascore склала 6,2.
  • Портал WhoScored оцінив його гру в 5,7.

Італія. Серія А, дев'ятий тур

Фіорентина – Рома – 5:1 (3:1)

Голи: Кін, 9, 41, Бельтран, 17 (з пенальті), Бове, 52, Хуммельс, 71 (а/г) – Коне, 39.

Вилучення: Ермосо, 65.

• Довбик в поточному сезоні провів 12 поєдинків за Рому у всіх турнірах і забив п'ять голів.
  • Наразі римський клуб займає 11-е місце в чемпіонаті, набравши 10 очок у дев'яти матчах.
  • Наступний матч Серії А «вовки» проведуть вдома проти Торіно 31 жовтня о 21:45 за київським часом.