Різне

Друга поразка Польщі, чотири голи і пенальті: збірна Австрії здобула впевнену перемогу в матчі Євро-2024

Переглядів 6015
Дмитро Котков
6 голосів
Арнаутович радіє голу. Фото: ESPN
Національна команда Австрії виграла у поляків в рамках групового раунду чемпіонату Європи. Для австрійців це перші три очки на континетальному форумі.

21 червня в рамках другого туру групового раунду чемпіонату Європи зустрічалися між собою національні команди Польщі та Австрії.

У першому таймі команди обмінялися голами. На точний удар Гернота Траунера поляки відповіли забитим м’ячем у виконанні Кшиштофа Пйонтека. У другій половині зустрічі Австря ще два рази забила – гол до свого активу записав Крістоф Баумгартнер, а реалізованим пенальті відзначився Марко Арнаутович.

Роберт Левандовський вийшов на поле на заміну на 60 хвилині, але результативними діями не відзначився.

Відео голів матчу

У підсумку австрійці здобули вікторію з рахунком 3:1.

Євро-2024. Група D. Другий тур

Польща – Австрія – 1:3

Голи: Пйонтек, 30 – Траунер, 9, Баумгартнер, 66, Арнаутович, 78 (з пенальті).

• Для поляків це друга поразка на Євро. В першому турі вони програли Нідерландам (1:2). Австрійці в першому матчі поступилися французам (0:1).
  • В іншому поєдинку другого туру в квартеті D зійдуться Нідерланди та Франція.
  • Сьогодні також збірна України обіграла Словаччину з рахунком 2:1.