Дженоа не полишає спроб підписати Довбика: італійська журналістка повідомила деталі можливої угоди
Журналістка Corriere dello Sport Елеонора Тротта повідомила останні деталі щодо перемовин між Ромою та Дженоа щодо можливого трансферу Артема Довбика.
Журналістка Елеонора Тротта на своїй сторінці в Х поділилася деталями перемовин між Ромою та Дженоа з приводу вірогідного трансферу українського 29-річного центрального нападника Артема Довбика.
«Де Россі наполягає на придбанні Довбика. Переговори тривають, хоча потрібне терпіння, щоб зблизити сторони. Угода буде орендою з правом викупу. Турецькі та іспанські клуби поки що залишаються в тіні».
- Раніше у ЗМІ повідомлялося, що представники Дженоа вже контактували з Ромою та самим Довбиком. Також у пресі лунала інформація, чому саме сторони поки не можуть дійти згоди;
- Ще журналісти паралельно сватають українця до Трабзонспора;
- Нагадаємо, Довбик запрошувався Даніеле Де Россі в Рому з Жирони у серпні 2024 року. Тоді він перейшов за 41,1 мільйона євро, але встиг провести під керівництвом наставника лише чотири матчі (один забитий гол), і після того звільнили.