Різне

Фонсека оцінив перспективи Ліона в цьому сезоні: тренер команди Яремчука налаштований на сенсацію

Богдан Чернишевський
21
Пауло Фонсека. Фото: Getty Images
Португальський головний тренер французького Ліона нападника збірної України Романа Яремчука Пауло Фонсека дав оцінку подальшим перспективам команди в Лізі 1.

Португальський головний тренер Ліона українського форварда Романа Яремчука Пауло Фонсека дав оцінку перспективам своєї команди в цьому сезоні чемпіонату Франції. Його цитує портал Olympique-et-Lyonnais.

Фонсека заявив, що вірить в успіх Ліона через правильний настрій футболістів і вважає свою команду одним з можливих сюрпризів французького чемпіонату за підсумками нинішнього сезону. Також підопічні Фонсеки вийшли у 1/4 фіналу Кубка Франції і 1/8 фіналу Ліги Європи.

«Я дуже вірю в цю команду, в їхні амбіції, в їхній підхід до роботи і в їхнє прагнення вдосконалюватися. Я не знаю, яким буде турнір [який може виграти Ліон], але відчуваю, що у нас дуже амбітна команда. Ми можемо стати сюрпризом цього чемпіонату».

За його словами, все буде залежати від того, як Ліон проявить себе у вирішальній частині чемпіонату. Фахівець звернув увагу на те, що клубу вдалося виправити невдачі на старті сезону.

«Ми не можемо забувати, як почали цей сезон, всі обмеження, з якими ми зіткнулися. Ми в хорошій формі, всі це визнають, але найважливіше – це кінець сезону. Я думаю, що ми можемо стати приємним сюрпризом».

  • 30-річний Яремчук перейшов в Ліон на правах оренди з грецького Олімпіакоса цієї зими і зіграв дев'ять хвилин у матчі 22-го туру чемпіонату проти Ніцци (2:0).
  • Його команда зараз займає третє місце в чемпіонаті з 45 очками в 22 зустрічах.
  • 22 лютого о 21:45 за київським часом підопічні Фонсеки на виїзді зіграють проти Страсбура.
Реклама
9.6
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри