Різне

Гол Кривцова, вилучення, дубль і приниження з рахунком 1:6: Інтер Маямі гучно зганьбився у матчі МЛС

Переглядів 3042
Данило Моісеєнков
Сергій Кривцов. Фото: Icon Sportswire via Getty Images
Інтер Маямі без головних зірок зіграв черговий поєдинок МЛС, на цей раз проти Цинциннаті. Сергій Кривцов вийшов у старті й забив, однак це не дуже допомогло його команді.

У неділю, сьомого липня, Інтер Маямі на виїзді зіграв проти Цинциннаті в рамках регулярного сезону МЛС. Матч закінчився перемогою господарів з рахунком 6:1.

Сергій Кривцов вийшов у стартовому складі гостей та провів на полі усі 90 хвилини.

Цинциннаті швидко відкрив рахунок завдяки голу Юйя Кубо, хоче на цей м'яч Інтер відповів і теж швидко. Результативним ударом у складі Маямі відзначився ніхто інший, як Кривцов – український центрбек забив після асисту Юліана Гресселя з кутового.

🔥Відео голу Кривцова🔥

Однак після цього на полі була лише одна команда, і нажаль для Сергія, це не Інтер.

Ще у першому таймі господарі встигли довести справу до розгрому – забили Лусіано Акоста, Павел Буча та Яміль Асад. А у другій половині зустрічі Цинциннаті продовжив вечірку голами Кубо та Херардо Валенсуели.

Інтер натомість зумів відзначитися лише вилученням після того, як дві жовті за одну хвилину отримав Серхіо Бускетс. Кривцов без жовтої теж не обійшовся.

Не вдалось завантажити відео.

МЛС. Регулярний сезон.

Цинциннаті – Інтер Маямі – 6:1

Голи: Кубо (10', 57'), Акоста (36'), Буча (38'), Асад (45+4'), Валенсуела (72') – Кривцов (21')

Вилучення: Бускетс (62')

• Після цього матчу Цинциннаті став першим в турнірній таблиці східної конференції МЛС, набравши 48 очок.
  • Обійшли вони як раз Інтер Маямі, в активі якого 47 очок та на одну гру більше – 23 проти 22.
  • Кривцов у цьому сезоні провів 19 зустрічей та забив один гол. Його контракт діє до 31 грудня 2024 року.
  • Відзначимо, що Луїс Суарес та Ліонель Мессі не взяли участь у цьому матчі. Вони виступають на Кубку Америки за Уругвай та Аргентину відповідно.