Головний тренер Дженоа вперше прокоментував моторошну травму Малиновського: реакція Джилардіно щодо українця

Переглядів 163
Владислав Лютостанський
Альберто Джилардіно. Фото: ФК Дженоа
Головний тренер Дженоа Альберто Джилардіно висловився щодо страшної травми, яку в матчі Серії А з Венецією отримав український хавбек Руслан Малиновський.

У суботу, 21 вересня, Венеція вдома перемогла Дженоа (2:0) у матчі п'ятого туру італійської Серії А.

Півзахисник національної збірної України Руслан Малиновський покинув команду гостей на 50-й хвилині після того, як отримав моторошну травму.

Відео моторошної травми Малиновського

Головний тренер Дженоа Альберто Джилардіно прокоментував епізод з травмою Малиновського.

«Мені шкода, що Руслан отримав травму, сподіваюся, що вона менш серйозна, ніж очікувалося, це важливо для нас.

Перший тайм був збалансованим, після травми Руслана в другому таймі ми відмовилися від гри на всіх рівнях. Це немислимо, це моя вина, і я беру на себе відповідальність за це. У нас ще багато роботи. Добре, що ми скоро граємо».

Чи могла травма Малиновського вплинути на команду психологічно?

«Жаль є, але я це виключаю. Ми професіонали, і після того епізоду треба було одразу зосередитися на грі. Ми намагалися щось змінити, але це було не стільки тактичне питання, скільки питання ментальності та настрою», – наводить слова Джилардіно TUTTOmercatoWEB.

• 31-річний Малиновський цього сезону провів шість матчів за Дженоа, відзначившись асистом.
  • Команда українця посідає 11 сходинку турнірної таблиці Серії А, маючи п'ять залікових балів.