Різне

Грузія у двох матчах розгромила суперників з рахунком 12:0: гравець Шахтаря взяв участь в яскравих перемогах

Переглядів 8018
Дмитро Котков
Кварацхелія радіє голу. Фото: YouTube
Національна команда Грузії разом з захисником донецького Шахтаря Іраклієм Азаровим у складі здобула впевнену вікторію в поєдинку проти Кіпру.

15 жовтня в рамках відбіркового циклу Євро-2024 збірна Грузії зустрічалася з національною командою Кіпру.

В основному складі грузинської команди на поле вийшов лівий захисник донецького Шахтаря Іраклій Азаров.

Перший тайм цього поєдинку завершився нульовою нічиєю. А ось у другій половині зустрічі грузини вирішили завдання, забивши чотири м'ячі у ворота кіпріотів. Голами за Грузію відзначилися Кітеїшвілі, Кварацхелія, Шенгелія та Мікаутадзе.

Азарова було замінено на 71 хвилині на Шенгелію, коли його команда вже вела в рахунку в два голи.

• Грузія з сімома очками в активі посідає четверте місце в групі А. У третьої Норвегії десять балів. Перша Іспанія та друга Шотландія набрали по 15 пунктів і грузини вже їх не наздоженуть, а значить не потраплять до наступного Євро-2024.
  • Зазначимо, що у попередньому матчі збірна Грузії разом із Азаровим у складі розгромила в товариському поєдинку Таїланд з рахунком 8:0.