Різне

Інтер Маямі без Мессі та Кривцова втратив перевагу у два м’ячі та програв команді Чеберка: відео голів матчу

Переглядів 104
Віктор Глухенький
Серхіо Бускетс. Фото: Х-акаунт Інтер Маямі
У поєдинку 1/8 фіналу Кубка чинний чемпіон МЛС Коламбус Крю, кольори якого захищає українець Євген Чеберко, та лідер поточного сезону Інтер Маямі, де грає Сергій Кривцов, влаштували епічну перестрілку (3:2).

Інтер з Мессі і без Ліонеля майже дві різні команди. За відсутності свого аргентинського лідера та українського оборонця Сергія Кривцова, який увесь матч просидів на лаві для запасних, «чаплі» у матчі 1/8 фіналу Кубка ліг програли Коламбус Крю, хоч мали перевагу у два голи.

Епічний камбек Коламбусу вдалося зробити за 13 хвилин. Їх головним героєм став уругвайський нападник Дієго Россі, який вистрілив дублем.

Зауважимо, що у стартовому складі Крю до 81-ї хвилини відіграв українець Євген Чеберко, але жодними результативними діями наш співвітчизник не відзначився.