Різне

Камбек, дубль Голанда і асист від воротаря: півзахисник збірної України зіграв проти Манчестер Сіті

Переглядів 196
Владислав Лютостанський
Єгор Ярмолюк. Фото: ФК Брентфорд
Півзахисник молодіжної збірної України Єгор Ярмолюк взяв участь у матчі англійської Прем'єр-ліги, вийшовши за Брентфорд у поєдинку з Манчестер Сіті.

У суботу, 14 вересня, Манчестер Сіті приймав Брентфорд у матчі четвертого туру чемпіонату Англії.

Вже на першій хвилині рахунок у матчі було відкрито. За гостей відзначився конголезький форвард Йоан Вісса. Проте вже у першому таймі Манчестер Сіті зрівняв рахунок, після чого вийшов вперед.

Автором перемоги містян став норвезький голеадор Ерлінг Голанд, який оформив дубль протягом 12 хвилин, встановивши підсумковий рахунок поєдинку. Що цікаво автором асисту під час другого голу Голанда став голкіпер Манчестер Сіті – бразилець Едерсон.

Відзначимо, що український півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк вийшов на поле на 84-й хвилині, змінивши данського хавбека Міккеля Дамсгора.

Чемпіонат Англії, четвертий тур

Манчестер Сіті – Брентфорд – 2:1 (2:1)

Голи: Голанд, 20, 32 – Вісса, 1

• 20-річний Ярмолюк цього сезону провів два матчі за Брентфорд у всіх турнірах (96 хвилин).
  • Команда українця наразі перебуває на сьомій сходинці турнірної таблиці АПЛ, маючи шість очок.
  • Наступний матч чемпіонату Брентфорд проведе 21 вересня проти лондонського Тоттенхему. Початок гри о 17:00 за Києвом.