Різне

Хет-трик і асист Довбика, дубль і пас Циганкова: українці зірвалися з ланцюга і знищили Гранаду з рахунком 7:0

Переглядів 48525
Владислав Лютостанський
32 голосів
Артем Довбик та Віктор Циганков. Фото: Getty Images
Українські легіонери каталонської Жирони Віктор Циганков та Артем Довбик запалили в останньому турі Ла Ліги. Результативні дії гравців збірної України допомогли команді Мічела розгромити Гранаду.

У п'ятницю, 24 травня, Жирона приймала Гранаду у заключному турі іспанської Ла Ліги 2023/24.

Обидва українські легіонери каталонського клубу Артем Довбик та Віктор Циганков розпочали поєдинок у стартовому складі команди.

На 30-й хвилині гри з асисту Циганкова голом відзначився Ерік Гарсія. А вже за три хвилини забитий м'яч на свій рахунок записав сам Віктор. Український півзахисник вдало зіграв на випередження та одним дотиком відправив шкіряний у сітку воріт.

Розгромним рахунок зробив Довбик, який реалізував удар з 11-метрової позначки.

🔥Відео голів Довбика та Циганкова у поєдинку з Гранадою🔥

На початку другого тайму дубль оформив Циганков, а вже за дві хвилини після цього був замінений на Крістіана Стуані. На 61-й хвилині Гранада ще й лишилася у меншості – другу жовту картку отримав нападник Факундо Пельїстрі.

Вже наприкінці матчу Довбик теж забив свій другий м'яч, після чого виступив у ролі асистента, віддавши результативну передачу на Стуані.

А на останніх хвилинах протистояння Артем оформив хет-трик, випередивши нападника Вільярреала Александера Серлота у перегонах за звання найкращого бомбардира Ла Ліги – 24 голи проти 23. Зазначимо, що норвезький форвард має гру в запасі (у суботу протистоятиме Осасуні).

Ла Ліга, 38-й тур

Жирона – Гранада – 7:0 (3:0)

Голи: Гарсія, 30, Циганков, 33, 54, Довбик 44 (пенальті), 75, 90 (пенальті), Стуані, 78

Вилучення: Пельїстрі, 61 (друга жовта картка)

• Циганков у цьому сезоні провів 34 матчі в усіх турнірах, вісім голів та оформив сім асистів.
  • Довбик у 39 поєдинках за Жирону забив 24 м'ячі та віддав 10 результативних передач.
  • Нещодавно в ексклюзивному матеріалі «Український футбол» згадував, які рекорди підкорялися українським легіонерам за голами в сезоні за всю історію.
  • Каталонський клуб посів третє місце в чемпіонаті Іспанії, набравши 81 заліковий пункт.