Хіберніан зробив креативну афішу з Кухаревичем: український нападник «‎відплатив» у грі з Рейнджерс

Переглядів 257
Віктор Глухенький
Микола Кухаревич. Фото: Google
У поєдинку шостого туру шотландської Прем'єр-ліги Хіберніан на виїзді програв у Глазго місцевому Рейнджерс (0:1). Від поразки зелено-білих міг, але не врятував український нападник Микола Кухаревич.

Креатив не зацінив. Мова про українського нападника шотландського Хіберніана Миколу Кухаревича.

У переддень поєдинку проти Рейнджерс пресслужба клубу українця розмістила в мережі цікаву та нестандартну афішу в стилі легендарної EA FC 25 (вона ж FIFA від EA Sports), де у головній ролі виступив саме Кухаревич.

Однак у самій грі проти гранда з Глазго наш співвітчизник розчарував, бо ж не зміг реалізувати пенальті на другій доданій до першого тайму хвилині та врятувати бодай нічию для своєї команди.

▶️  Відео незабитого голу з пенальті від Миколи Кухаревича дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Шотландія. Прем'єр-ліга, шостий тур

Рейнджерс – Хіберніан – 1:0 (1:0)

Гол: Лоренс, 34.

• У поточному сезоні Микола Кухаревич провів за Хіберніан сім поєдинків у всіх офіційних турнірах: два голи.
  • Хіберніан після поразки від Рейнджерс посідає дев’яту сходинку у шотландській Прем’єр-лізі, маючи п'ять залікових балів.
  • У наступному турі «хіббз» вдома прийматимуть Мотервелл. Матч відбудеться 5 жовтня та розпочнеться о 17:00 за київським часом.