Хто виграє ЧС-2026? Кварцяний назвав трьох головних фаворитів на здобуття Кубка світу
Культовий головний тренер Волині Віталій Кварцяний в ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол» поділився думками щодо перебігу чемпіонату світу 2026 року.
«Аргентина грає приховано, свого максимального потенціалу вони ще не показують, не грають на жилах. Якби не Мессі, вони б уже давно вилетіли. А от якщо говорити про потужність, то з того, що я бачив – це виліт Бразилії. Досі не розумію, як вони могли програти».
Кварцяний виокремив ті збірні, які демонструють найбільш збалансований та потужний футбол на мундіалі. На його думку, боротьба за Кубок світу розгорнеться саме між європейськими грандами.
«Тож зараз найсильніші та найпотужніші – Норвегія, Франція та Англія. Ось ці три команди є головними претендентами на здобуття Кубка світу».
- Нагадаємо, що чинним володарем Кубка світу є збірна Аргентни.
- Норвегія та Англія зіграють між собою у чвертьфіналі ЧС-2026. На Францію ж чекає гра з Марокко на стадії 1/4 фіналу мундіалю.