Клуб АПЛ, який вийшов в єврокубки, може купити українського захисника: відомо ім’я гравця і назву команди
У Туреччині повідомили, що англійський Ноттінгем Форест та італійський Лаціо зацікавлені у послугах українського захисника Трабзонспора Арсенія Батагова.
Європейські клуби продовжують проявляти інтерес до захисника молодіжної збірної України й Трабзонспора Арсенія Батагова.
За інформацією турецького журналіста Юнуса Емре Села з видання A Spor, українським оборонцем цікавляться чотири команди з Італії і Англії.
Серед італійських колективів називається римський Лаціо, який минулого сезону посів сьоме місце в Серії А.
З Англії Батагов має інтерес від Ноттінгем Форрест, що у кампанії 2025/26 гратиме у кваліфікації Ліги конференцій, оскільки посів сьому сходинку АПЛ.
Зазначається, що Трабзонспор не розглядатиме жодної пропозиції, якщо вона менша за суму у 15 млн євро.
- 23-річний Батагов у минулому сезоні провів 23 матчі за Трабзонспор, забивши два голи та віддавши одну результативну передачу.
- Контракт Арсенія з клубом чинний до 30 червня 2028 року. Transfermarkt оцінює вартість захисника у 4,5 млн євро.
- Раніше також повідомлялося про інтерес до Батагова з боку французького Ланса та англійського Брайтона.