Різне

Колишня зірка Динамо дебютував на Євро-2024: його збірна уникнула поразки після його виходу – турнірна таблиця

Переглядів 855
Данило Моісеєнков
Беньямін Вербич (ліворуч). Фото: AFP via Getty Images
Збірна Словенія зіграла матч проти Данії у першому турі чемпіонату Європи. Поєдинок вийшов дуже рівним, що і підтвердив фінальний результат – нічия.

У неділю, 16 червня, у Штуттгарті Словенія зіграла проти Данії у матчі першого туру групи С Євро-2024. Зустріч закінчилася внічию з рахунком 1:1.

Скандинавська команда швидко вийшла вперед завдяки голу Крістіана Еріксена, якому асистував Йонас Вінд.

Велику частину матчу підопічні Каспера Юлманда були попереду і могли навіть збільшувати свою перевагу, однак замість цього пропустили.

На 77-й хвилині Словенія подала кутовий, після якого м'яч відскочив на Еріка Янцу, який завдяки рикошету вбив його у ворота Каспера Шмейхеля.

Словенці могли навіть вирвати перемогу – через кілька хвилин ексфутболіст Динамо Беньямін Вербич, який вийшов на поле на 67-й хвилині та провів свій перший матч на чемпіонатах Європи, вивів Андраша Шпорара на рандеву з голкіпером, однак той не зумів зробити рахунок 2:1.

Євро-2024. Група С. Перший тур.

Словенія – Данія – 1:1

Голи: Янца (77') – Еріксен (17')

Турнірна таблиця групи С

• Другий матч першого туру в цій групи зіграють Англія та Сербія о 22:00.
  • Однак на даний момент сам Словенія та Данія займають дві перші сходинки в квартеті С.
  • Вербич виступав у Динамо з 2018-го по 2022 рр.: 121 матч, 37 голів та 12 асистів. Наразі він є гравцем Панатінаїкоса.