Різне

Кухаревич забив ефектний гол Селтіку: відео результативного удару українського нападника

Переглядів 224
Артем Жилінський
Микола Кухаревич. Фото: Хіберніан
Форвард Хіберніана Микола Кухаревич зумів відзначитися голом у матчі проти Селтіка в рамках Кубка шотландської ліги. Команда українця наразі поступається.

Сьогодні, 18 серпня, проходить матч 1/8 фіналу Кубка ліги Шотландії між командами Селтік та Хіберніан. Зустріч відбувається на стадіоні Селтік Парк у Глазго, розпочалася вона о 17:00 за Києвом.

Український форвард гостей Микола Кухаревич вийшов на поле у стартовому складі та на 34-й хвилині забив ефектний гол головою у падінні після навісу зі штрафного.

▶️Переглянути гол Кухаревича у ворота Селтіка можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Кухаревич скоротив відставання своєї команди. Селтік забив двічі в першому таймі, обидва голи на рахунку Дайзена Маеди. У підсумку поєдинок закінчився із рахунком 3:1.

• 23-річний Кухаревич вже вдруге виступає на правах оренди за Хіберніан.
  • Його контракт належить валлійському Суонсі з англійського Чемпіошипу.
  • Загалом за Хіберніан (2022-2023, 2024 – наш час) Микола провів 17 матчів, забив шість голів та віддав результативну передачу.