Легенда повернулась: Мілан опублікував кадри з Шевченком на базі клубу
У п’ятницю, 13 березня, президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко відвідав тренувальну базу італійського Мілана, за який провів найкращі роки своєї ігрової кар'єри.
Офіційний акаунт Мілана опублікував фото з візиту легенди клубу Андрія Шевченка, додавши український прапор та теплі слова, що підкреслюють його статус легенди клубу.
«Сьогоднішній спеціальний гість на тренуванні не потребує представлення», – написала пресслужба россонері.
Фанати та італійські журналісти одразу почали постити знімки з Шевченком: видно класичні кадри «Sheva повернувся додому», обійми, ностальгічні фото на фоні полів бази Milanello.
Найіморніше, це неофіційний, дружній візит – без оголошення про якусь конкретну подію.
Реакція вболівальників дуже тепла: багато постів типу «Король повернувся», «Milanello знову дихає Шевченком» тощо.
- Шевченко виступав за Мілан з 1999-го по 2006 рік і з 2008-го по 2009 рік і провів у його складі 322 матчі, в яких забив 175 голів і зробив 46 результативних передач.
- Андрій завоював із міланським клубом п'ять трофеїв – по одній перемозі у Лізі чемпіонів, Суперкубку УЄФА, чемпіонаті, Кубку та Суперкубку Італії.
- Шевченко на клубному рівні також виступав за київське Динамо та англійський Челсі та завершив професійну ігрову кар'єру у 2012 році.