Лунін і його стан здоров’я: Реал зробив офіційну заяву, яка стосується воротаря збірної України
Мадридський Реал повідомив свіжу новину щодо поточного стану голкіпера національної збірної України Андрія Луніна, який останнім часом проходив відновлення від пошкодження.
У неділю, 20 квітня, Реал Мадрид прийматиме Атлетік Більбао у матчі 32-го туру іспанської Ла Ліги. Початок зустрічі о 22:00 за Києвом.
За два дні до поєдинку з басками підопічні Карло Анчелотті провели перше тренування в рамках підготовки до цього протистояння.
Позитивна новина – повернення до загальної групи українського голкіпера Реалу Андрія Луніна, який відновився від пошкодження камбалоподібного м'яза.
Саме ж тренування мадридців розпочалося у тренажерному залі, після чого вони виконали серію вправ на володіння м'ячем та відпрацювали комбінації з кросами та ударами по воротах на полі. Закінчилося тренування іграми на полі зменшеного розміру та вправами на атаку і захист, повідомляє пресслужба Реалу.
- Лунін у нинішньому сезоні провів 12 поєдинків за Реал у всіх турнірах, пропустивши 19 голів та чотири рази зігравши на нуль.
- Востаннє за мадридський клуб Андрій зіграв 1 квітня у матчі-відповіді з Реалом Сосьєдад (після д.ч. 4:4) в рамках півфіналу Кубка Короля.