Різне

Лунін і Мудрик зіграли один проти одного: як завершився матч Реалу і Челсі з трьома голами і жовтою українцю

Переглядів 5224
Данило Моісеєнков
Михайло Мудрик у матчі з Реалом. Фото: AFP via Getty Images
Реал зіграв свій останній передсезонний матч цього літа, а суперником мадридців став Челсі. Відомо, чи зміг Андрій Лунін перемогти Михайла Мудрика.

У середу сьомого серпня у Північній Кароліні, що у США, пройшов товариський матч між Реалом і Челсі. Зустріч закінчилася перемогою мадридців з рахунком 2:1.

Андрій Лунін відіграв увесь другий тайм у складі іспанського гранду і отримав жовту картку на 67-й хвилині, а Михайло Мудрик на 58-й хвилині замінив Рахіма Стерлінга у складі англійців.

Команда Карло Анчелотті доволі швидко відкрила рахунок, коли Лукас Васкес забив після передачі Браїма Діаса.

Ще швидше мадридці подвоїли свою перевагу зусиллями Вінісіуса Жуніора, який зробив красивий асист на Діаса – марокканець до гольової передачі додав і забитий м'яч.

Однак і Челсі не мовчав і ближче до завершення першого тайму зумів відіграти один гол. Зробив це Ноні Мадуеке після подачі Енцо Фернандеса.

Не вдалось завантажити відео.

Товариський матч.

Реал Мадрид – Челсі – 2:1

Голи: Васкес (19'), Діас (27') – Мадуеке (39')

• Відзначимо, що для Реалу це був останній матч передсезонки. Далі на команду Анчелотті очікує вже офіційна частина нового сезону.
  • Зокрема, 14 серпня у Варшаві мадридці зіграють проти Аталанти за Суперкубок УЄФА.
  • Щодо Челсі, то підопічним Енцо Марески належить 11 числа провести зустріч з Інтером.
  • А вже 18 серпня лондонці на своєму полі приймуть Манчестер Сіті у першому турі АПЛ.