Лунін зацікавив кілька клубів з Саудівської Аравії: відома остаточна реакція президента Реала
Президент мадридського Реала Флорентіно Перес відреагував на інтерес до воротаря його клубу Андрія Луніна від низки клубів з Саудівської Аравії.
Флорентіно Перес відреагував на інформацію, що українським воротарем Реала Андрієм Луніним цікавиться кілька клубів з Саудівської Аравії. Президент королівського клубу, якщо вірити нашим колегам з Іспанії, не має наміру продавати українця, адже вважає його відмінним дублером для основного голкіпера вершкових Тібо Куртуа.
За інформацією порталу Defensa Central, мадридський клуб розгляне пропозицію щодо трансферу Луніна лише у випадку, якщо Андрій сам попросить про це.
- Після 23-х турів Реал має в доробку 50 очок та одноосібно займає першу сходинку в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги. Відрив від Атлетіко, який тримається другим, складає один пункт.
- У наступному турі команда Карло Анчелотті на виїзді зіграє проти Осасуни. Поєдинок буде зіграно 15 лютого. Початок гри о 17:15 за київським часом.
- Лунін у сезоні 2024/25 років зіграв у светрі королівського клубу лише в семи матчах: десять пропущених голів, три матчі «на нуль».
- Transfermarkt оцінює Андрія в 20 млн євро.