Малиновський не вразив у матчі Дженоа з одним з аутсайдерів Серії А: які оцінки отримав українець
Дженоа у першому поєдинку 2026 року зуміла перервати свою триматчеву програшну серію, але вболівальники «грифонів» навряд лишилися надто задоволеними від нічийного результату в матчі своїх улюбленців проти одного з аутсайдерів Серії А Пізи.
Господарі поля розпочали матч дійсно по-господарські та вже на 15-й хвилині відкрили лік голам – відзначився нападник Лоренцо Коломбо.
Та втримати перевагу бодай до перерви команді Даніеле Де Россі не вдалося: статус-кво відновив алжирський форвард Пізи Мехді Паскаль Марсель Лерів.
По перерві ж голів не було й команди розійшлися бойовою, результативною нічиєю.
Щодо українського півзахисника Дженоа Руслана Малиновського, то наш співвітчизник провів на полі всі 90 з плюсом хвилин, але результативними діями не відзначився, лише жовта картка у пасиві, й отримав від провідних аналітично-статистичних порталів досить скромні оцінки:
- FlashScore – 6,7.
- SofaScore – 7.
Італія. Серія А. 18-й тур
Дженоа – Піза – 1:1
Голи: Коломбо, 15 – Леріс, 38.
- Після очного протистояння Дженоа та Піза мають у доробку 15 та 12 балів й посідають у турнірній таблиці Серії А 17 і 19 щаблі відповідно.
Читайте по темі
- Головний тренер італійського клубу Дженоа Даніеле Де Россі висловив думку про трансферні чутки навколо нападника римської Роми і збірної України Артема Довбика.
- Турецький Фенербахче розпочав перемовини щодо українського нападника римської Роми Артема Довбика, який взимку може залишити команду Джан П’єро Гасперіні.
- Римська Рома відхилила пропозицію Дженоа, де виступає півзахисник Руслан Малиновський щодо оренди свого 28-річного українського форварда Артема Довбика.