Різне

Мареска показав своє ставлення до Мудрика: в матчі Челсі стався розгром і красномовна ситуація для українця

Переглядів 1472
Владислав Лютостанський
Михайло Мудрик та Енцо Мареска, фото: Getty Images
Вест Гем приймав Челсі в рамках п'ятого туру чемпіонату Англії. Команда Енцо Марески і без допомоги Михайла Мудрика розгромила опонентів у лондонському дербі.

У суботу, 21 вересня, відбулося лондонське дербі, в рамках якого Вест Гем приймав Челсі у п'ятому турі англійської Прем'єр-ліги.

Головним героєм поєдинку став сенегальський форвард синіх Ніколас Джексон. На 18-й хвилині він вже мав у власному активі дубль, а на початку другого тайму ще й асистував Колу Палмеру.

Зустріч так і завершилися з розгромним рахунком на користь команди Енцо Марески.

Не вдалось завантажити відео.

Вінгер національної збірної України Михайло Мудрик весь поєдинок провів на лавці для запасних Челсі. Конкурент українця Джейдон Санчо став автором результативної передачі під час першого голу, а замість нього вийшов не українець, а Педро Нету.

А ось Мудрика навіть не допустили до розминки на спринтерську дистанцію на 100 метрів за рахунку 3:0, повідомляє Х-акаунт Chels_HQ.

Чемпіонат Англії, п'ятий тур

Вест Гем – Челсі – 0:3 (0:2)

Голи: Джексон, 4, 18, Палмер, 47

• 23-річний Мудрик цього сезону провів 225 хвилин у чотирьох матчах всіх турнірів.
  • Челсі після перемоги посідає друге місце турнірної таблиці АПЛ, набравши 10 очок.
  • Вест Гем розташовується на 14 місці, маючи у власному активі чотири залікові пункти.