Різне

Миколенко у другому матчі поспіль забив за Евертон: відео ефектного голу українця на першій хвилині

Переглядів 6264
Дмитро Котков
Миколенко радіє голу у ворота Крістал Пелеса. Фото: Getty Images
24-річний український футболіст Евертона Віталій Миколенко записав до свого активу ще один гол у цьому сезоні. Українець зробив це на самому старті зустрічі.

11 листопада в рамках 12 туру Прем’єр-ліги Англії Евертон на виїзді зустрічається з Крістал Пелесом. У стартовому складі «ірисок» на цю зустріч вийшов український захисник Віталій Миколенко.

Уже на першій хвилині гри українець ударом головою вивів свою команду вперед. Але лондонці вже на п’ятій хвилині відігралися після того, як пенальті реалізував Еберечі Езе.

Відео ефектного голу у виконанні Миколенка можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

• Миколенко відзначився голом у другому матчі поспіль. У попередній зустрічі проти Брайтона (1:1) українець забив м’яч також на початку поєдинку – на сьомій хвилині.
  • Для Віталія матч проти Крістал Пелес вже 11-й у цьому сезоні. На даний момент він записав до свого активу два голи.
  • На Евертон у цьому місяці ще чекає зустріч з Манчестер Юнайтед (26.11).