Різне

Миколенко зіграв за Евертон у матчі АПЛ: долю поєдинку вирішив гол на 94-й хвилині

1455
Богдан Чернишевський
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
У дев'ятому турі англійської Прем'єр-ліги Евертон українця Віталія Миколенка зіграв домашній поєдинок проти лондонського Фулхема. Матч завершено з рахунком 1:1.

У дев'ятому турі АПЛ ліверпульський Евертон Віталія Миколенка та Фулхем не виявили переможця (1:1).

Після завершення першого тайму рахунок не був відкритий, на 32-й хвилині Домінік Калверт-Льюїн вразив ворота, але його м'яч був скасований через положення «поза грою». На 61-й хвилині удача посміхнулася гостям – вони вийшли вперед завдяки голу Алекса Івобі. Господарі врятувалися в додатковий час завдяки м'ячу Бето.

Миколенко вийшов на поле з перших хвилин на звичній для нього позиції лівого захисника. Портал Sofascore оцінив його гру в 6,7. WhoScored поставив українцю 6,6.

Англія. Прем'єр-ліга, дев'ятий тур

Евертон – Фулхем – 1:1 (0:0)

Голи: Бето, 90+4 – Івобі, 61

• Після дев'яти проведених матчів ліверпульський клуб йде на 15-му місці з дев'ятьма очками.
  • У наступному матчі чемпіонату Англії «іриски» на виїзді зустрінуться з Саутгемптоном. Гра пройде 2 листопада о 17:00 за київським часом.
  • На рахунку 25-річного Миколенка в поточному сезоні вісім матчів і асист.