Різне

«Мовчання» Довбика і вдале повернення Циганкова: Жирона вирвала перемогу і стала лідером Ла Ліги

Переглядів 66389
Владислав Лютостанський
25 голосів
Віктор Циганков та Артем Довбик. Фото: Getty Images
У 11-му турі чемпіонату Іспанії Жирона приймала Сельту. Команда українських легіонерів – Артема Довбика та Віктора Циганкова – святкувала перемогу (1:0).

У п'ятницю, 27 жовтня, Жирона приймала Сельту в рамках 11-го туру чемпіонату Іспанії.

Український нападник Артем Довбик вийшов у стартовому складі господарів, водночас хавбек збірної України Віктор Циганков розпочав матч з лави для запасних.

Перший тайм для обох команд пройшов без забитих голів.

У таймі другому на 67-й хвилині Крістіан Стуані замінив Довбика, а на 79-й Циганков вперше за місяць з'явився на полі, відновившись від травми. Вже наприкінці матчу Янгель Еррера з передачі Алейша Гарсії точним пострілом приніс три очки для власної команди.

Не вдалось завантажити відео.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Ісідро Діас де Мера зафіксував перемогу команди українців на «Монтіліві».

Чемпіонат Іспанії. 11-й тур.

Жирона – Сельта – 1:0 (0:0)

Гол: Ерерра, 90+1.

• Довбик у цій кампанії забив п'ять м’ячів і віддав дві результативні передачі в 11 матчах за Жирону.
  • Циганков у нинішньому сезоні провів за каталонців дев'ять матчів: один гол, одна результативна передача.
  • Жирона після цієї перемоги тимчасово йде на першому місці в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 28 очок. Обігнати її може Реал.
  • Водночас Сельта залишається перебувати у зоні вильоту, займаючи 18 сходинку.