Різне

«Мудрик недарма рік провів зі Стерлінгом»: відомий коментатор натякнув на симулювання українця з пенальті

Переглядів 3479
Данило Моісеєнков
Михайло Мудрик та Рахім Стерлінг. Фото: ФК Челсі
Популярний футбольний коментатор Ігор Бойко висловився стосовно пенальті у матчі Челсі з Бернлі, який заробив український вінгер Михайло Мудрик.

У суботу, 30 березня, Челсі на своєму полі зіграв унічию з Бернлі з рахунком 2:2 у матчі 30-го туру АПЛ.

Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин, наприкінці першого тайму заробивши пенальті та спровокувавши вилучення для суперника.

Відео цього моменту дивіться в нашому телеграм-каналі

Відомий український коментатор Ігор Бойко у своєму телеграм-каналі «Противний голос» прокоментував даний пенальті, натякнувши на симуляцію з боку Мудрика, якою славиться його одноклубник Рахім Стерлінг.

«Михайло Мудрик недарма рік провів зі Стерлінгом в одній команді», – написав Бойко.

• Мудрик в нинішньому сезоні зіграв у 31 матчі в усіх турнірах, забив шість голів та віддав дві результативні передачі.
  • Контракт українського вінгера з лондонським клубом розрахований до 30 червня 2031 року.
  • Челсі наразі посідає 11 місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи 40 очок та матч в запасі.