Різне

Мудрик зіграв проти найбагатшого клубу світу: як завершився матч Челсі в АПЛ і які оцінки отримав українець

2519
Богдан Чернишевський
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
У матчі дев'ятого туру англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі здобув перемогу над Ньюкаслом. Зустріч на домашньому полі «аристократів» завершилася з рахунком 2:1.

У дев'ятому турі англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі на своєму полі переміг Ньюкасл (2:1).

Рахунок на 18-й хвилині зустрічі відкрив гравець господарів Ніколас Джексон. Гості відігралися завдяки м'ячу Александера Ісака на 32-й хвилині. Відразу після перерви лідерство Челсі повернув Коул Палмер. Цей гол встановив остаточний підсумок матчу.

Не вдалось завантажити відео.

Які оцінки отримав Мудрик

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик почав матч на лаві запасних і на 67-й хвилині вийшов на поле замість Ноні Мадуеке, результативними діями не відзначився.

• Портал Sofascore оцінив його гру в 6,8.
  • WhoScored поставив йому оцінку 6,3.
  • Flashscore виставив українцю 6,8.

Англія. Прем'єр-ліга, дев'ятий тур

Челсі – Ньюкасл  2:1 (1:1)

Голи: Джексон, 18, Палмер, 47 – Ісак, 32.

• Лондонці набрали 17 очок в дев'яти матчах АПЛ і йдуть на четвертому місці в таблиці.
  • У наступному матчі чемпіонату «аристократи» на виїзді зіграють з Манчестер Юнайтед 3 листопада о 18:30 за київським часом.
  • 30 жовтня о 21:45 по Києву Челсі знову зустрінеться з Ньюкаслом на виїзді в 1/8 фіналу Кубка англійської ліги.
  • У поточному сезоні 23-річний Мудрик зіграв 10 матчів за клуб, забив один гол і віддав чотири результативні передачі.
  • З осені 2021 року Ньюкаслом володіє Суверенний інвестиційний фонд Саудівської Аравії, який вважають одним з найбагатших фондів світу з капіталом в близько 925 мільярдів доларів. Це робить клуб фактично найбагатшим на планеті.