Різне

Найбагатший клуб світу націлився на футболіста збірної України: відомо, хто може змінити команду влітку

Артем Жилінський
676
Єгор Ярмолюк. Фото: Getty Images
Центральний півзахисник Брентфорда та національної збірної України Єгор Ярмолюк привернув увагу Ньюкасла, який може підписати гравця влітку.

Півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк може продовжити кар'єру в іншому клубі Англійської Прем'єр-ліги.

За даними Legioners.ua, 22-річний українець потрапив до списку трансферних цілей Ньюкасла, який вважається одним із найбагатших клубів у світі.

Нагадаємо, що з осені 2021 року чорно-білими »володіє Суверенний інвестиційний фонд Саудівської Аравії, який вважають одним з найбагатших фондів світу з капіталом в близько 925 мільярдів доларів. Це робить їхній клуб фактично найбагатшим на планеті.

  • Нагадаємо, що Ярмолюк нещодавно подолав важливу позначку - зіграв свій 100-й матч за Брентфорд.
  • Цього сезону Ярмолюк відіграв у складі Брентфорда 37 поєдинків, в яких відзначився одним голом та двома результативними передачами.
  • Контракт футболіста збірної України з клубом АПЛ розрахований до кінця червня 2031 року, а Transfermarkt оцінює центрального півзахисника в 30 мільйонів євро.
  • Брентфорд наразі посідає сьому сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи у своєму активі 47 балів після 32-х турів.
Реклама
9.9
150000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри