«Не з Довбиком виграються чемпіонати»: колишній спортивний директор Роми сказав все, що думає про українця
Колишній спортивний директор Роми Вальтер Сабатіні оцінив гру українського нападника Артема Довбика в стані «вовків».
Сабатіні не вважає Довбика гравцем, який відповідає високим завданням римського клубу.
«Я не знаю Флорана Гісольфі [чинного спортивного директора Роми], але з огляду на вибір, який він зробив, я не його шанувальником. Це не принесло ніякого змісту.
Довбик? Хороший гравець, але він не грає радісно та граціозно, йому важко знайти ворота. Він багато працює, бореться, але не з Довбиком виграються чемпіонати».
Він позитивно оцінив призначення головним тренером команди Клаудіо Раньєрі, але при цьому розкритикував звільнення з посади Даніеле Де Россі.
«Ромі в такому стані соромно, немає відповідності народним захопленням. Раньєрі повернув клубу душу, темперамент. Команда стала більш бойова, скоро будуть результати.
Зважаючи на це, звільнення Де Россі було найнеправильнішим рішенням, яке могло бути прийняте», – цитує Сабатіні видання La Gazzetta dello Sport.
- 27-річний Довбик став гравцем Роми в серпні 2024 року, перейшовши з іспанської Жирони як найкращий бомбардир Ла Ліги минулого сезону (24 голи в 36 матчах).
- В цьому сезоні українець зіграв за «вовків» 18 матчів у всіх турнірах та забив шість голів.
- Римський клуб наразі займає 15-е місце в чемпіонаті Італії з 13 очками.