Різне

Німеччина перемогла Угорщину та першою серед усіх збірних вийшла до плей-оф Євро-2024: турнірна таблиця групи А

Переглядів 896
Віктор Глухенький
4 голоси
Джамал Муссіала (праворуч) приймає вітання віж партнерів по команді. Фото: УЄФА
У матчі другого туру групового етапу Євро-2024 збірна-господарка турніру Німеччина здолала спротив Угорщини (2:0) та суттєво покращила свої шанси на прохід до 1/8 фіналу ЧЄ з першого місця.
  • 21-річний Джамал Муссіала - другий за молодістю гравець, який забив у своїх перших двох матчах у старті на Євро
  • Молодшим був тільки угорець Ференц Бене 1964 року (19 років).

Максимально прогрівши двигун у першому матчі на Євро-2024 проти Шотландії, Бундесмашина Юліана Нагельсманна в накаті переграла й Угорщину. П’яти голів у сітці воріт опонентів фани Маншафт не побачили, але найголовніше, що було здобуто надзвичайно важливі три очки.

Перший тайм поєдинку у Штутгарті динамічним, але не дуже результативним. Єдиний точний удар вдався одному з лідерів Німеччини Джамалу Муссіалі.

▶️  Відео голу Джамала Муссіали дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Забила в таймі номер один і Угорщина, але гол Домініка Собослая скасувати через явний офсайд у капітана мадярів.

У другій половині гри Німеччина продовжувала гнути свою лінію і напрацювала на другий гол: класний пас від Максимільяна Міттельштадта чітко перенаправив за спину Петара Гулачі Ілкан Гюндоган.

▶️  Відео голу Ілкая Гюндогана дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Чемпіонат Європи 2024. Груповий етап

Німеччина – Угорщина 2:1 (1:0)

Гол: Муссіала, 22, Гюндоган, 67.

Відзначимо, що за найгіршого розкладу Німеччина стане третьою у групі А, але у будь-якому випадку потрапить до топ-4 серед третіх місць у всіх групах. За третього місця у німців можливі різні варіанти суперників в 1/8 фіналу.