Різне

Петракова не погладять по голові? Як завершився останній матч українського тренера на чолі збірної Вірменії

Переглядів 156
Богдан Чернишевський
Олександр Петраков. Фото: Getty Images
Збірна Вірменії по футболу, яку тренує українець Олександр Петраков, зіграла унічию з командою Фарерських островів у третьому турі Ліги націй (2:2).

Збірна Вірменії по футболу під керівництвом Олександра Петракова не зуміла переграти Фарерські острова у третьому турі ліги С Ліги націй (2:2).

Рахунок було відкрито господарями поля після влучного удару Беньямінсена. Вірмени швидко зрівняли положення ще перед перервою, відзначився Залараян на 44-й хвилині.

Наприкінці матчу Фарери знову були попереду завдяки мʼячу Бʼярталіда, проте гості уникнули поразки в результаті голу Манвеляна.

Ліга націй, третий тур

Фарерські острови – Вірменія – 2:2 (1:1)

Голи: Беньямінсен, 37, Б’ярталід, 85 – Зелараян, 44, Манвелян, 90+3

• Після трьох зіграних матчів вірмени йдуть на другому місці в групі С4 з чотирма очками, відстаючи від лідируючої Північної Македонії на три бали.
  • Фарерські острови замикають таблицю з двома очками після трьох ігор.
  • Наступний свій матч підопічні Петракова зіграють проти лідерів – Північної Македонії. Зустріч пройде в неділю, 13 жовтня о 19:00 за київським часом.