Почеттіно знайшов нову роботу після звільнення з Челсі: колишній тренер Мудрика очолить хазяїв ЧС-2026

Маурісіо Почеттіно та Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Колишній головний тренер лондонського Челсі Маурісіо Почеттіно близький до того, аби піти з клубного футболу. Аргентинець незабаром може очолити збірну США.

Наприкінці минулого сезону Маурісіо Почеттіно покинув посаду головного тренера лондонського Челсі за обопільною згодою сторін. Відтоді 52-річний аргентинський фахівець знаходиться у творчій відпустці.

Проте вже незабаром спеціаліст зможе повернутися до тренерської роботи.

За інформацією The Athletic, Почеттіно став «головною ціллю» збірної США, яка шукала заміну для свого колишнього наставника Грегга Берголтера. Сам аргентинець погодився очолити американську збірну.

Нагадаємо, що збірна США під керівництвом Берголтера посіла третє місце в групі C на Кубку Америки-2024 та не вийшла до стадії плей-оф, набравши три залікові пункти.

• Вже за два роки у Канаді, Мексиці та США пройде чемпіонат світу, який триватиме з 11 червня по 19 липня 2026 року.
  • Фінал має пройти у місті Іст-Резерфорд (штат Нью-Джерсі, США) на арені «Мет-Лайф Стедіум».
  • Почеттіно на чолі Челсі посів шосте місце в АПЛ, дістався півфіналу Кубка Англії та фіналу Кубка ліги, де в овертаймі поступився Ліверпулю (0:1).
  • Український вінгер лондонців Михайло Мудрик під керівництвом Маурісіо провів 41 матч: сім голів, дві результативні передачі.