Полісся офіційно оформило рекордний продаж в історії клубу: Буткевич отримав найбільші гроші за українця
Український фланговий захисник Артем Смоляков офіційно перейшов з Полісся в Лос-Анджелес з МЛС.
Смоляков підписав контракт з Лос-Анджелесом до кінця 2028 року. Українець приєднався до команди відповідно до ініціативи U22 MLS, згідно з якою зарплата гравця у віці 22 років і молодше враховується в платіжній відомості в скороченому обсязі.
До отримання міжнародного трансферного сертифіката та візи типу Р1 він перебуватиме в міжнародному ростері. Про це повідомляє пресслужба американського клубу.
За інформацією порталу Transfermarkt Полісся отримає за футболіста два мільйони євро (а також відсоток з майбутнього продажу), таким чином, цей перехід став першим «вихідним» трансфером «вовків» за гроші в їхній історії.
Співпрезидент і генеральний менеджер Лос-Анджелеса Джон Торрінгтон заявив, що досвід Смолякова допоможе команді перемагати.
«Артем – висококласний молодий фулбек, який додав великий досвід до нас у молодому віці. Ми раді отримати гравця з його можливостями та потенціалом, оскільки ми продовжуємо боротися за трофеї у всіх змаганнях», – цитує Торрінгтона пресслужба клубу.
- У поточному сезоні 21-річний Смоляков забив один гол у 19 матчах за Полісся.
- Transfermarkt оцінює його ринкову вартість в 900 тисяч євро.
- Лос-Анджелес у 2024 році виграв Західну конференцію МЛС.