Різне

Розгром: Бенфіка з Трубіним на воротах провела другий матч у чемпіонаті Португалії після ганьби у першому

Переглядів 25991
Данило Моісеєнков
4 голоси
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
Бенфіка зуміла реабілітуватися за поразку в першому турі чемпіонату Португалії та розгромилу Каса Пію. Анатолій Трубін провів перший «сухий» матч сезону.

У суботу 17 серпня Бенфіка провела поєдинок другого туру чемпіонату Португалії проти Каса Пії. Матч закінчився домашньою перемогою лісабонців з рахунком 3:0.

Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі «орлів» та відіграв усі 90 хвилин, записавши у свій актив першу зустріч «на нуль».

Гості довго трималися, однак у другому таймі Бенфіка почала забивати кожні 10 хвилин. Спочатку це зробив новачок команди Вангеліс Павлідіс, після нього відзначився Тіагу Гувея, а крапку поставив Фредрік Ауршнец.

Каса Пія завдала по воротах Трубіна шість ударів, однак у площину прийшовся тільки один, з яким впорався український голкіпер.

Чемпіонат Португалії. Другий тур.

Бенфіка – Каса Пія – 3:0

Голи: Павлідіс (70'), Гувея (80'), Ауршнец (90')

• Відзначимо, що у першому турі Бенфіка поступилася Фамалікану з рахунком 0:2, тож ця перемога стала для них дебютною в сезоні.
  • В наступному матчі 24 серпня команда Трубіна прийме Естрелу де Амадора.