Різне

Шовковському показали гарний приклад: найближчий суперник Динамо примудрився програти, ведучи в рахунку 3:0

Переглядів 283
Богдан Чернишевський
Гоффенгайм – Вердер. Фото: Getty Images
Гоффенгайм, який є найближчим суперником київського Динамо в Лізі Європи, втратив перемогу в п'ятому турі чемпіонату Німеччини. Команда вела в матчі з Вердером з великим рахунком, проте поступилася – 3:4.

Найближчий суперник київського Динамо втратив перемогу в чемпіонаті, ведучи з великим рахунком. Матч п'ятого туру німецької Бундесліги між Гоффенгаймом і Вердером завершився успіхом бременського клубу з рахунком 4:3.

Господарям вдалося забити відразу три швидких голи і отримати комфортну перевагу до 12-ї хвилини: дублем відзначився Маріус Бультер, ще один м'яч на свій рахунок записав Адам Гложек.

На 18-й хвилині Стенлі Нсокі заробив вилучення, залишивши Гоффенгайм в меншості. Гості відігралися ще до перерви – гол Хуліана Малатіні і дубль Енса Стаге дозволили Вердеру зрівняти рахунок.

Практично відразу ж після початку другого тайму Стаге забив втретє, встановивши остаточний підсумок матчу.

Не вдалось завантажити відео.

Німеччина. Бундесліга, п'ятий тур

Гоффенгайм – Вердер – 3:4 (3:3)

Голи: Бультер, 5, 8, Гложек, 12 – Малатіні, 21, Стаге, 26, 39, 49.

• Гоффенгайм не перемагав у п'яти матчах поспіль (у всіх турнірах) і йде на 16-му місці в чемпіонаті.
  • Матч Динамо з німецьким клубом в рамках Ліги Європи відбудеться 3 жовтня о 19:45 за київським часом.