Різне

Сидорчук провів повний матч за Вестерло: команда українця посідає останнє місце в чемпіонаті Бельгії

Переглядів 23027
Павло Клименко
Сергій Сидорчук. Фото: ФК Вестерло
У неділю, 1 жовтня, у поєдинку 9-го туру чемпіонату Бельгії Генк на своєму полі приймав Вестерло. Зустріч завершилася внічию з рахунком 3:3.

Команди зіграли внічию з рахунком 3:3. Господарі догравали зустріч у меншості – наприкінці першого тайму був вилучений Бонсу Баа.

У складі Вестерло весь матч провів український півзахисник Сергій Сидорчук.

За 90 хвилин на полі екс-гравець київського Динамо встиг зробити 81 передачу (90% точність), з них дві виявилися ключовими, заробив один фол, здійснив дві успішні спроби дриблінгу (з трьох спроб), раз відібрав і виніс м'яч, один раз заблокував удар і виграв одну повітряну дуель.

Ліга Жупіле

9-й тур

Генк - Вестерло - 3:3

Голи: Муньос, 10 (1:0). Стассін, 19 (1:1). Каємбе, 45+1 (2:1). Пейнтсіл, 50 (3:1). Стассін, 60 (3:2). Ромменс, 89 (3:3).

• Вестерло посідає останнє, 16-те місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії, маючи у своєму активі три очки.
  • У наступному турі команда українця зіграє на своєму полі з Кортрейком. Поєдинок відбудеться 7 жовтня і розпочнеться о 19:15 за київським часом.