Різне

«Складно аналізувати його як гравця‎»: Шовковський зізнався, як зараз сприймає Шевченка

Віктор Слюсаренко
238
Андрій Шевченко. Фото: УАФ
Колишній футболіст та тренер київського Динамо Олександр Шовковський поділився думками про свого ексодноклубника Андрія Шевченка, який очолює УАФ.

Легендарний голкіпер Динамо Олександр Шовковський в ефірі ютуб-каналу «Денис Бойко» заявив, що йому нині дуже складно аналізувати Андрія Шевченка, як гравця. За словами Шовковського, він наразі по-іншому сприймає нинішнього керівника УАФ. 

«Андрій Шевченко? Мені зараз складно аналізувати його як гравця, тому що я вже зовсім по-іншому його сприймаю». 

  • Шовковський виступав за Динамо з 1994 по 2016 рік. Він зіграв 636 матчів (рекорд клубу), в яких пропустив 470 голів і 317 разів зіграв на «нуль». Він став 14-разовим чемпіоном, 11 разів завоював Кубок і виграв шість Суперкубків України.
  • За всю свою кар'єру в основному складі київського Динамо у 1994-1999 та 2019-2022 роках Андрій Шевченко зіграв 249 офіційних матчів та забив 124 голи. Є володарем «Золотого м'яча» (2004) та з 25 січня 2024 року очолює Українську асоціацію футболу.
Реклама
9.6
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри