Справу Мудрика засекретили: Циганик пояснив, чому немає новин щодо скандалу навколо вінгера збірної України
Журналіст-блогер, коментатор та телеведучий Ігор Циганик пояснив, чому нині в інформаційному просторі майже зникли новини пов'язані з допінговим скандалом вінгера національної збірної України та англійського Челсі Михайлом Мудриком.
Не забули. Мова про Михайла Мудрика та майже повну відсутність новин про нього в контексті допінгового скандалу із ймовірним вживанням українцем заборонених препаратів, через що він нині не має права грати ні за Челсі, ні за національну збірну України.
«Думаю, що цілком можливо справу десь трошки утаємничили, на прохання адвокатів. Можуть випливати певні події, і для того, щоб це не випливало назовні, можливо, до закінчення всього процесу, до вердикту, ми нічого не дізнаємось», — сказав Циганик в ефірі своєї авторської програми на Ютуб.
Також коментатор додав, що деталі можуть нашкодити реноме гравця. Особливо, якщо виявиться, що він не винен.
- У сезоні 2024/25 років Мудрик зіграв за Челсі 15 поєдинків у всіх офіційних турнірах: три голи, п'ять результативних передач.
- Transfermarkt оцінює 24-річного вінгера у 30 мільйонів євро.