Різне

Трилер з 8 голами: Франція і Іспанія зіграли фінал футбольної Олімпіади, на якій Україна не вийшла з групи

Переглядів 4895
Данило Моісеєнков
Футболісти олімпійської збірної Іспанії. Фото: Getty Images
Збірні Франції та Іспанії провели фінальний матч футбольного турніру Олімпіади-2024 і видали результативне шоу. А переможцем стала команда Санті Денії.

У п'ятницю дев'ятого серпня у Парижі Франція зустрілася з Іспанією у фіналі футбольного турніру Олімпіади-2024. Матч вийшов результативним і закінчився перемогою іспанців з рахунком 5:3.

Таким чином, Іспанія цього літа здобула перемогу на Євро-2024, на юнацькому Євро-2024 U-19 і на Олімпіаді-2024.

Ще на початку зустрічі французи відкрили рахунок завдяки голу півзахисника Енцо Мійо після грубої помилки голкіпера Іспанії Арнау Тенаса. Однак іспанці дуже швидко відреагували і відповіли трьома забитими м'ячами поспіль.

Дубль за сім хвилин оформив хавбек Фермін Лопес, після чого одразу відзначився і Алехандро Баена, який забив ударом зі штрафного положення.

Однак ближче до завершення матчу Франція, яка є господарем турніру, піднімала тиск на ворота Іспанії все більше і у підсумку Магнес Акліуш відіграв один м'яч.

Не вдалось завантажити відео.

Вже у додані до основного часу хвилини арбітр призначив пенальті на користь французів, який реалізував Жан-Філіп Матета.

А вже у екстра-таймах іспанці не залишили шансів супернику. Серхіо Камельйо зробив дубль і приніс перемогу команді Санті Денії.

Олімпіада-2024. Фінал.

Франція – Іспанія – 3:5 (після д.ч.)

Голи: Мійо (11), Акліуш (79'), Матета (пенальті – 90+3') – Лопес (18', 25'), Баена (28'), Камельйо (100', 120+1')

• На шляху до фіналу Франція в чвертьфіналі обіграла Аргентину (1:0) і у півфіналі Єгипет (3:1 після д.ч.).
  • Іспанія в свою чергу пройшла Японію в 1/4 (3:0) і Марокко в 1/2 (2:1).
  • Для іспанців це другий титул футбольного турніру Олімпіади, раніше вони брали золото у Барселоні 1992 року.
  • Збірна України також брала участь у змаганні, однак вилетіла ще на стадії групового етапу, ставши третьою в квартеті з Аргентиною, Марокко та Іраком.