Різне

Трубін відбив пенальті, а потім пропустив між ніг: Бенфіка не перемогла, але вийшла в лідери чемпіонату

Переглядів 3014
Віктор Глухенький
Анатолій Трубін. Фото: Google
В поєдинку дев'ятого туру чемпіонату португалії Бенфіка не зуміла перемогти скромну Каса Піа, втративши перемогу в кінцівці гри (1:1). Український голкіпер «орлів» Анатолій Трубін відіграв увесь матч.

Лісабонська Бенфіка на останньому рубежі якої з перших хвилин гри діяв українець Анатолій Трубін, втратила перемогу в матчі проти скромного Каса Піа в поєдинку дев’ятого туру португальської Бетклік Ліги (1:1).

Бенфіка відкрила рахунок наприкінці першого тайму, завдяки голу Жоау Маріо.

На 54-й хвилині у ворота господарів призначили пенальті, але Трубін удар з 11-метрової позначки від Феліппе Кардозо потягнув.

Однак, Бенфіка все одно пропустила, на 81-й хвилині Каса Піа зрівняла рахунок. Перемогу в «орлів» вкрав своїм точним ударом Гаїска Ларрасабаль.

▶️ Відео відбитого пенальті Анатолієм Трубіним дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Бетклік ліга. Португалія

9-й тур

Бенфіка – Каса Піа 1:1 (1:0)

Голи: Жоау Маріо, 44 – Ларрасабаль, 81.

• Після дев'яти турів Бенфіка має в активі 22 очки та наразі посідає першу сходинку в турнірній таблиці. Другим йде Спортінг. У зелено-білих теж 22 пункти, але є гра в запасі.
  • В наступному турі «орли» зіграють на виїзді проти Шавіша. Поєдинок заплановано на 4 листопада. Початок гри о 17:30.