Трубін виграв другий трофей з Бенфікою: клуб українця здолав Спортінг в дербі і завоював Суперкубок Португалії
Бенфіка, за яку виступає воротар збірної України Анатолій Трубін, обіграла своїх сусідів з Лісабона Спортінг у дербі і стала володарем Суперкубка Португалії.
Бенфіка виграла Суперкубок Португалії. У лісабонському дербі команда, в основі якої вийшов воротар національної збірної України Анатолій Трубін, обіграла свого принципового суперника Спортінг.
Долю матчу вирішив єдиний гол Вангеліса Павлідіса на 50-й хвилині.
Португалія. Суперкубок-2025
Спортінг – Бенфіка – 0:1
Гол: Павлідіс (50’)
- Для 24-річного Трубіна це вже другий завойований трофей у складі Бенфіки. У минулому сезоні він виграв Кубок ліги.
- Далі на команду українця очікують два матчі третього раунду відбору Ліги чемпіонів проти французької Ніцци. Ігри пройдуть 6 і 12 серпня.
- Чемпіонат Бенфіка розпочне 17 серпня виїзним поєдинком проти Ештрели.