Різне

Трубін зіграв у першому офіційному матчі сезону за Бенфіку: голкіпер не зміг залишити ворота у недоторканності

Переглядів 11094
Артем Жилінський
5 голосів
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
Сьогодні в рамках першого туру чемпіонату Португалії Фамалікан приймав лісабонську Бенфіку, у складі якої виступає Анатолій Трубін. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 2:0.

У неділю, 11 серпня, Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі Бенфіки на поєдинок першого туру чемпіонату Португалії проти Фамалікан.

Вже у дебюті зустрічі український воротар пропустив. Сорісо отримав оперативний прості на межі штрафного майданчика. Помітивши, що голкіпер вийшов з воріт, він спокійно відправив м'яч у лівий нижній кут.

У другому таймі Бенфіка намагалася зрівняти рахунок, але це їй не вдалося. Проте Фамалікан на 90-й хвилині гри забив другий м’яч. Юссуф опинився у вигідній позиції в штрафному майданчику та холоднокровно пробив у нижній лівий кут воріт.

▶️Переглянути голи  цього матчу можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Чемпіонат Португалії

Фамалікан – Бенфіка – 2:0

Голи: Сорісо, 12, Юссуф, 90

• Нагадаємо, що Анатолій перейшов до Бенфіки влітку 2023-го із Шахтаря, підписавши контракт до 30 червня 2028 року.
  • У минулому сезоні лісабонці стали другими в чемпіонаті Португалії, набравши 80 очок.
  • Трубін в дебютному сезоні за Бенфіку провів 48 матчів в усіх турнірах: 47 пропущених м'ячів, 17 матчів «на нуль».