Різне

«УАФ ніколи не була стороною конфлікту‎»: Шевченко зробив відверту заяву про допінговий скандал Мудрика

Віктор Слюсаренко
129
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Президент УАФ Андрій Шевченко висловився про допінговий скандал 25-річного півзахисника збірної України та лондонського Челсі Михайла Мудрика.

Ситуація навколо Михайла Мудрика залишається однією з найбільш обговорюваних тем європейського футболу. Керівник УАФ Андрій Шевченко прокоментував чотирирічну дискваліфікацію вінгера Челсі.

«УАФ ніколи не була стороною конфлікту‎ у цій ситуації. Наша позиція одна: ми віримо у Михайла, ми віримо у те, що він зробив все правильно. Ми чекаємо його, коли він повернеться. Ми готові допомагати і допомагали. Завжди на всі запити, які нам надсилали юристи. Максимум інформації, що ми могли зібрати, ми віддавали».

За словами функціонера, він сподівається на скорочення терміну дискваліфікації півзахисника збірної України.

«Зараз ситуація, що Михайло отримав бан на чотири роки. Він подав апеляцію і скоро буде суд у Лозанні розглядати апеляцію і сподіваємося, що він прийме правильне рішення і скоротить термін дискваліфікації», – заявив Шевченко в інтерв'ю Бомбардиру.

  • Останній матч Мудрика за Челсі датований 28 листопадом 2024 року – гра Ліги конференцій проти німецького Хайденхайма (2:0).
  • За весь час у складі лондонського клубу вінгер провів 73 поєдинки: 10 голів, 11 асистів.
  • Контракт 25-річного Мудрика з Челсі чинний до 30 червня 2031 року.
Реклама
9.9
150000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри