В Англії підписали остаточний вирок Зінченку: Арсеналу сказали що він має зробити з українцем
Під час зимового трансферного вікна в Англії з'являлася інформація, що до українського захисника Арсеналу Олександра Зінченка проявляли інтерес Боруссія Дортмунд та Атлетіко Мадрид.
Проте жоден з трансферів не відбувся, і 28-річний виконавець продовжує перебувати в команді Мікеля Артети.
В англійському виданні TEAMtalk переконані, що Арсенал все-таки має ухвалити остаточне рішення щодо продажу Зінченка в інший клуб.
«Зінченка пов'язували з відходом з Арсеналу в січні, тому він веде боротьбу за своє довгострокове майбутнє в клубі. Після переходу з Манчестер Сіті у 2022 році Зінченко грав переважно на позиції лівого захисника.
Однак не було жодних серйозних новин про нову угоду для українського легіонера. Цілком можливо, що Арсенал розвивається в напрямку майбутнього без Зінченка, що може зробити його кандидатом на продаж влітку. Вердикт: продавати», – йдеться у матеріалі TEAMtalk.
- У нинішньому сезоні Зінченко зіграв за Арсенал у 13 поєдинках в усіх турнірах, провівши 408 хвилин на полі.
- Загалом в складі лондонців українець провів 81 матч, в яких забив два голи та віддав чотири результативні передачі.
- Контракт Олександра з «канонірами» чинний до 30 червня 2026 року, Transfermarkt оцінює його ринкову вартість у 30 млн євро.