Різне

В чемпіонаті Португалії відбулося «українське дербі»: Бенфіка з Трубіним оформила розгромну перемогу

Переглядів 23284
Владислав Лютостанський
9 голосів
Анатолій Трубін. Фото: Getty Images
У матчі 16-го туру чемпіонату Португалії Ароука приймала Бенфіку. Команда українського воротаря Анатолія Трубіна святкувала виїзну перемогу (3:0).

У суботу, 6 січня, Ароука на домашньому стадіоні приймала Бенфіку в матчі 16-го туру чемпіонату Португалії.

Перша половина гри видалася насиченою на голи, проте взяття воріт від Артура Кабрала та Рафи Сілви у перші 30 хвилин були скасовані після перегляду системи VAR. Зрештою саме Рафа Сілва й розмочив рахунок в матчі вже на 39-й хвилині.

Не вдалось завантажити відео.

Під час другого голу Рафа Сілва теж брав участь, але вже у ролі асистента. Португальський хавбек оформив результативну передачу на півзахисника Оркуна Кокджу. Остаточний рахунок у грі встановив точний постріл Петара Муси з передачі Кокджу.

• Український воротар Бенфіки Анатолій Трубін розпочав матч у стартовому складі та провів на полі увесь матч, зберігши ворота у недоторканності.
  • Український захисник Ароуки Богдан Мілованов теж вийшов у старті й провів на полі усю гру. Без результативних дій.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Фабіу Веріссіму зафіксував перемогу команди Трубіна в «українському дербі».

Чемпіонат Португалії. 16-й тур

Арука – Бенфіка – 0:3 (0:1)

Голи: Рафа Сілва, 39 Кокджу, 47, Муса, 86

• Трубін у нинішньому сезоні провів 21 матч за Бенфіку у всіх турнірах, пропустив 17 голів, дев'ять матчів зіграв «на нуль».
  • Мілованов у цій кампанії провів 16 поєдинків за Ароуку: без результативних дій.
  • Ароука після цієї поразки має 16 очок за 16 турів та посідає 13 сходинку в турнірній таблиці.
  • Бенфіка ж має в активі 39 очок і посідає другу сходинку в турнірній таблиці португальського чемпіонату.
  • У наступному матчі команда Трубіна зіграє 10 січня проти Браги в рамках 1/8 фіналу Кубка Португалії.