Різне

В чемпіонаті Шотландії відбулося дербі двох українців: один з них забив переможний гол

Переглядів 235
Владислав Лютостанський
Микола Кухаревич. Фото ФК Хіберніан
Гол українського форварда Миколи Кухаревича став переможним у матчі шотландської Прем'єр-ліги. Таким чином Хіберінан вперше тріумфував у новому сезоні чемпіонату.

У суботу, 14 вересня, Хіберніан приймав Сент-Джонстон у матчі п'ятого туру чемпіонату Шотландії.

В старті господарів вийшов український нападник Микола Кухаревич. Саме він і відкрив рахунок у матчі, забивши у компенсований час першого тайму.

У таймі другому перевагу Хіберніана подвоїв австралійський нападник Мартін Бойл, таким чином встановивши підсумковий результат на табло. Сент-Джонстон догравав зустріч у меншості, оскільки шведський нападник Бенджамін Кімпіока отримав пряму червону картку.

Зазначимо, що український півзахисник Сент-Джонстона Максим Кучерявий провів весь матч на лаві для запасних.

Чемпіонат Шотландії, п'ятий тур

Хіберніан – Сент-Джонстон – 2:0 (1:0)

Голи: Кухаревич, 45+1, Бойл, 72

Вилучення: Кімпіока, 89

• Для 23-річного Кухаревича цей м'яч став другим у сезоні за Хіберніан у шести матчах всіх турнірів.
  • Хіберніан після цієї перемоги посідає восьму сходинку чемпіонату Шотландії, маючи п'ять залікових балів.
  • У наступному турі команда українського форварда зіграє проти Рейнджерс. Матч відбудеться 29 вересня та розпочнеться о 14:00 за Києвом.